Hakkımızda

JETON Hakkımızda

İnternet dünyasında son zamanlarda özellikle alışveriş daha fazla yapılmasıyla birlikte, güvenlik sorununun da ortaya çıkmaya başladı. Ancak bu sorunu yok etmek için yapılan çalışmalarda bulunmaktaydı. Bunun sonucu olarak jeton ön ödemeli kartlar içinde diğer kartlara göre güvenliği öne çıkarak popüler hale gelmiştir.

Merkezi İngiltere olan kartın ülkemizde bayiliğini jetonn.net in yapmasıyla kart ön ödemeli kartlar içinde birinci olmuştur. Bununla birlikte biz de jeton ödemelerinde kolaylık sağlamak adına gerekli teknolojik altyapıyı hazırlayarak jeton kart alışverişinin daha sağlıklı ve daha az maliyetle yapılmasına olanak tanımaktayız. Müşteri memnuniyetini için 7/24 saat destek vermekteyiz.

Jeton ne kadar güvenli

Jeton sayesinde internet alışverişlerinizde kişisel kredi kartınızı kullanmak zorunda olmadığınız için kart bilgilerinizi çaldırma korkusu yaşamazsınız. Buda sizin güvenliğiniz için en önemli avantajdır.

jetonn.net olarak size alışverişlerinizde sıfır sorun yaşamayı vaat ediyoruz. Sorun yaşamayınca alışveriş daha keyifli olacaktır.